پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان:

اتصال 110 مدرسه به شبکه ملی اطلاعات شهرستان گتوند

اتصال 110 مدرسه به شبکه ملی اطلاعات شهرستان گتوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات از احداث 2 سایت جدید تلفن همراه روستایی از محل اعتبارات طرح uso وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ارتقاء تکنولوژی سایت های ارتباطی به نسل سه و چهار در 6 روستا، اجرای مسیر پشتیبان فیبرنوری و اتصال 110 مدرسه به شبکه ملی اطلاعات با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال در شهرستان گتوند استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، طرح ها و پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسمی با حضور نماینده مردم شهرستان شوشترو گتوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان گتوند، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان، مدیر مخابرات منطقه خوزستان و دیگر مسئولین شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 63 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

صالح نساج در این مراسم گفت : به منظور ایجاد ارتباطات در شهرها و روستاهای استان خوزستان  دو سایت ارتباطی جدید از محل اعتبارات طرحuso  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در  روستاهای پل برزین و سلامگاه شهرستان نصب و راه اندازی شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان با اشاره به ارتقاء تکنولوژی سایت های ارتباطی در چهار روستای سماله، شهید محمدی، چغامله و شهرک صنعتی به 3G و 4G با هدف بهره مندی شهروندان از تلفن همراه و استفاده آموزگاران و دانش آموزان از سامانه شاد به صورت رایگان و اجرای مسیر پشتیبان فیبرنوری در شهرستان گتوند آن را از دیگر اقدامات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان خواند.

وی افزود: امید است با اجرای این طرح ها دسترسی مردم در شهرها و روستاها به شبکه ملی اطلاعات بیشترشود و شاهد توسعه کسب و کارهای حوزه مجازی و ارتباطی در شهرستان گتوند باشیم.

شهرستان گتوند با جمیعتی بالغ بر 74000 در شمال خوزستان دارای ۲ بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند، صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان، سماله و نیز ۴۵روستا است.

۷ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید