پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان:

ارائه خدمات ارتباطی مطلوب به زائران راهیان نور

ارائه خدمات ارتباطی مطلوب به زائران راهیان نور
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان بر ارائه خدمات ارتباطی مطلوب و باکیفیت در کلیه مناطق شهری و روستایی استان در ایام نوروز و مسیر راهیان نور در سال 1401 تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، صالح نساج مدیرکل  ارتباطات و فناوری اطلاعات در آخرین جلسه شورای مدیران بخش ICT در سال 1400 با اشاره به نزدیکی ایام تعطیلات سال جدید و اهمیت برنامه ریزی برای ایام نوروز و حضور مسافران نوروزی به ویژه زائران راهیان نور به استان خوزستان، خواستار ارتباطات پایدار و مطلوب در مناطق مرزی شلمچه و چذابه و همچنین ارایه خدمات ارتباطی به شهروندان در سطح شهرها و روستاهای استان شد.

نماینده ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان در این جلسه با تاکید بر رعایت اصول پدافندغیرعامل و مدیریت بحران برقراری کشیک و بررسی و بازدید میدانی از مراکز و سایت های ارتباطی در دستور کار کلیه ادارات تابعه وزارت در استان، شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه قرار گرفته و اتخاذ کلیه تدابیر و تمهیدات لازم جهت پیشگیری و کاهش هرگونه حادثه احتمالی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات را ضروری دانست.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان بیان کرد: در طی سال های گذشته با تلاش کلیه همکاران در حوزه ICT زیر ساخت های شبکه ارتباطی و اینترنتی در مسیر پیاده روی راهیان نور و یادمان های شهدا در استان ایجاد شده است و در صورت نیاز به افزایش حجم ترافیک سایت‌های سیار اضافه خواهد شد.

وی با اشاره به شاخص توسعه یافتگی استان خوزستان در مقایسه با سایر استانها، به بررسی و تحلیل کارشناسی دقیق و عوامل تاثیر گذار توسط کلیه ادارات و اپراتورها تاکید کرد.

در پایان مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان اپراتورهای ارتباطی گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 1400، برنامه خود جهت ارایه خدمات مناسب ارتباطی در ایام نوروز و همچنین برنامه های پیش رو در سال 1401 ارائه کردند .

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید