پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد :

راه اندازی سایت جدید ارتباطی در روستای دیونی شهرستان دزفول

راه اندازی سایت جدید ارتباطی در روستای دیونی شهرستان دزفول
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از نصب و راه اندازی سایت جدید روستای دیونی واقع در شهرستان دزفول از محل اعتبارات توسعه روستایی (uso) وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تکنولوژی 2G و 3G با 29 خانوار و جمعیتی بالغ بر 176 نفر و با اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در روستاها و مناطق محروم و کمتر برخوردار و با پیگیرهای مستمر و همکاری فرمانداری شهرستان دزفول، سایت جدید تلفن همراه در روستای دیونی شهرستان دزفول نصب و راه اندازی شد تا ساکنین روستا از پوشش ارتباطی و اتصال به شبکه ملی اطلاعات بهره مند شوند.

وی افزود:یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این اداره کل برقراری زیرساخت‌های ارتباطی در مناطق محروم و روستایی، همچنین  رفع مشکلات ارتباطی مردم و خدمت‌رسانی در بستر زیرساخت‌های ارتباطی است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: این اقدامات با هدف کاهش شکاف دیجیتال و توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای افزایش رفاه روستاییان صورت گرفته است، می تواند موجب توسعه اشتغال در این مناطق گردد.

صالح نساج با اشاره به برنامه های پیش رو در جهت ارائه خدمات ارتباطی به شهروندان استان و تسریع در نصب و راه اندازی سایت های جدید، همکاری و تعامل بیشتر شرکت توزیع نیروی برق و دیگر دستگاههای اجرایی مرتبط را خواستار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۶
تعداد بازدید : ۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید