پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد :

اعطای تسهیلات به دفاتر پیشخوان دولت در استان خوزستان

اعطای تسهیلات به دفاتر پیشخوان دولت در استان خوزستان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از اعطای تسهیلات به دفاتر پیشخوان دولت دارای پروانه حقوقی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی تا سقف 100 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، در جلسه ای که با حضور مدیران دفاتر پیشخوان دولت دارای پروانه حقوقی در سالن همایش اداره کل ICT برگزار شد، علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان دولت با اشاره به طرح تحقق اشتغال پایدار و اجرای بند الف تبصره 18 قانون بودجه 1400 افزود : به دفاتر پیشخوان دولت شهری تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان به شرط ایجاد و فعالیت دفتر از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 پرداخت می شود.

رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان دولت با تاکید بر مغتنم شمردن این فرصت خاطر نشان کرد : این تسهیلات به کلیه دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی بر اساس ضوابط تعیین شده اصول حاکم و پس از تایید کمیته استانی اعطا می‌شود.

صالح نساج گفت : اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان با در نظر گرفتن ظرفیت های استان ، از شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات برای ارائه طرح های اشتغال زایی و توسعه عملکردی حمایت می کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان بیان کرد : در راستای بهرمندی حداکثری از منابع اختصاص یافته به استان درجهت ایجاد اشتغال، از تمامی شرکت های فعال در این حوزه برای ارائه طرح اشتغالزایی دعوت بعمل آورده است که ضمن بررسی آنها، بستری مناسب در جهت افزایش توان  علمی وعملی استان در بخش ICT ایجاد نمایند.

صالح نساج در پایان اظهار امیدواری کرد: به منظور توسعه ارتباطات در استان تلاش خواهیم کرد تا زیرساخت‌های بهره‌بردای از خدمات فناوری اطلاعات را به کمک خود فعالان این بخش ایجاد کنیم و با کمک متخصصین این بخش بتوانیم وضعیت ICT  استان را تقویت کنیم.

براساس این گزارش سامانه توان آفرین به نشانیhttps://tavanafarin.ito.gov.ir  در حال ارائه خدمت به متقاضیان تسهیلات وجوه اداره شده و آماده سازی جهت ارایه وام برنامه اشتغالزایی است. و یا متقاضیان می توانند با شماره تماس 33387510 داخلی 309 و 307 اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان تماس حاصل نمایند.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید