پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان:

احداث 7 سایت جدید تلفن همراه در شهرستان بهبهان

احداث 7 سایت جدید تلفن همراه در شهرستان بهبهان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: تاکنون 7 سایت جدید تلفن همراه توسط اپراتورهای همراه اول و دوم از محل اعتبارات توسعه روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (uso) نصب و راه اندازی شده است که در صورت تعامل و همکاری دستگاههای اجرایی استان و شهرستان چهار سایت جدید تلفن همراه دیگر در روستاهای شهرستان بهبهان ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه بررسی وضعیت ارتباطی شهرستان بهبهان که با حضور محمد طلا مظلومی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب، مدیر مخابرات منطقه خوزستان، مدیرشرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در منطقه خوزستان  و دیگر مسئولین شهرستان در محل اداره کل ICT استان برگزار شد افزود: به منظورکاهش شکاف دیجیتالی و تحقق عدالت اجتماعی مقرر شد چهار سایت جدید در صورت همکاری و تملک زمین در روستاهای شهرک صنعتی، شهید مطهری، دولت آباد و اسدآباد نصب و راه اندازی شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه و تقویت شبکه ارتباطی و اتصال به شبکه ملی اطلاعات در روستاها را یکی از برنامه‌های این اداره کل دانست و گفت: به منظور استفاده بهینه روستاییان در جهت توسعه خدمات با کیفیت و پوشش ارتباطی مناسب، روستاهای بید بلند، اسلام آباد و کره سیاه تلخ توسط اپراتور همراه اول بهینه سازی خواهد شد.

وی افزود : تاکنون تعداد 7 سایت تلفن همراه با تکنولوژی 2G/ 3G / 4G در روستاها نصب و راه اندازی شده است که در این راستا 51 روستای بالای 20 خانوار شهرستان بهبهان از پوشش ارتباطی بهره مند شده است.

صالح نساج بیان کرد: به منظور تسهیل در ارائه خدمات پولی و کاهش تردد روستائیان به شهرها در حال حاضر چهار دستگاه خودپرداز روستایی نصب و راه اندازی شده است.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۰۴
تعداد بازدید : ۳۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید