پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از شرکت های فعال در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان

حمایت از شرکت های فعال در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان از تصمیم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تخصیص وام های وجوه اداره شده به شرکت های بومی فعال در حوزه ICT استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در اولین جلسه کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده استان خوزستان در سال 99 گفت:  به منظور اجرای اثربخش آیین نامه اجرایی بند ب تبصره 18 قانون بودجه کل کشور تشکیل کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده در استانها با ریاست مدیران کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها صورت گرفت و افزود: باید اطلاع رسانی و دریافت تقاضاها مطابق «دستورالعمل جامع ضوابط و طرح­های حمایتی مرتبط با تسهیلات از محل وجوه اداره شده» انجام شود.

وی با اشاره به ظرفیت ها و توانمندیهای استان خوزستان در بخش فناوری اطلاعات بر حمایت از شرکت های بومی فعال بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جهت توسعه حوزه ICT تاکید کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: با توجه به اقبال مردم به خدمات حوزه فناوری اطلاعات، تخصیص تسهیلات از محل وام وجوه اداره شده در این حوزه می تواند باعث ایجاد اشتغال پایدار و پویا شود .

صالح نساج تصریح کرد: هدف از تشکیل کارگروه های استانی ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT)  استانها و همچنین تقویت تولید برنامه‌های نرم‌افزاری و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی برای حمایت از تحقیقات، طرح‌های توسعه‌ای، اشتغال آفرینی و یا صادرات کالا و خدمات اختصاص یافته می باشد.

جلسه کارگروه وام وجوه اداره شده به ریاست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با حضور مشاور استاندار در حوزه فناوری اطلاعات، مدیریت شعب پست بانک استان، رئیس پارک علم و فناوری استان، رئیس سازمان نظام صنفی استان در محل سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان برگزار شد.

۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۱۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید