پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان خبر داد:

شرایط جدید برای اعطای تسهیلات به شرکت های غیرنوپا و نوپا

شرایط جدید برای اعطای تسهیلات به شرکت های غیرنوپا و نوپا
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از پرداخت تسهیلات وام وجوه اداره شده حوزه ICT تا سقف 5 میلیارد ریال از طریق صندوق کارآفرین امید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، علی صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان با اشاره به دستورالعمل اعطای تسهیلات به کسب وکارهای نوپا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صندوق کارافرینی امید گفت: برخی از متقاضیان برای اخذ تسهیلات با مشکلاتی روبرو شدند که با بررسی و پیگیری انجام شده شیونامه اعطای تسهیلات برای شرکت های غیرنوپا و نوپا توسط دبیرخانه کارگروه وام وجوه اداره شده مستقر در سازمان فناوری اطلاعات ایران تدوین شد.

وی افزود: دستور العمل اعطای تسهیلات سرمایه در گردش وزارت با صندوق کارآفرینی امید با هدف کمک به تسهیل اجرای برنامه ها، تسریع انجام پروژه های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین کاهش هزینه مالی شرکت ها به منظور پایداری وضعیت اشتغال و کسب و کار به کلیه شرکت های خصوصی و تعاونی انجام خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان با اعلام سقف تسهیلات گفت، سقف تسهیلات برای شرکت های غیرنوپا و نوپا توسط صندوق کارآفرین امید تا سقف 5 میلیارد ریال می باشد.

وی نرخ کارمزد تسهیلات برای طرح های توسعه کسب و کار برای شرکت های نوپا 4 درصد با 6 ماه تنفس و بازپرداخت 36 ماهه و همچنین نرخ تسهیلات سرمایه در گردش نیز به میزان 6 درصد و بازپرداخت یک ساله اعلام کرد.

صالح نساج در پایان تصریح کرد: شرکت های متقاضی برای اخذ تسهیلات از ابتدا در سامانه ایران نوآفرین ثبت نام کرده و پس از فرایند انجام کار جهت گرفتن کد نو آفرین، تقاضای خود را در خصوص اخذ وام به اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان جهت طرح در کارگروه استانی اعلام کنند.
۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۱۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید